Yaşam

Voscreen nedir? Nasıl kullanılır? Dizi ve Film Sahneleri ile İngilizcenizi Geliştirin

Voscreen, İngilizce öğrenmek ve geliştirmek için ücretsiz bir platformdur. Bu platform sayesinde kullanıcılar alışılmadık kısa resimlerle dil becerilerini geliştirebilirler. Son zamanlarda oldukça popüler olan uygulama, birçok kişinin merak ettiği konulardan biri. Peki, Voscreen nasıl kullanılır? Nereden indirilir? Detaylar içeriğimizde.

Voscreen nedir?

Voscreen, İngilizce öğrenmek isteyenler için tasarlanmış bir platformdur. Platformda İngilizce altyazılı kısa videolar izleniyor ve bu görsellerdeki kelimelerle ilgili quizler çözülüyor. Bu sayede kullanıcılar, kelime haznelerini geliştirirken İngilizce dinleme ve anlama becerilerini de geliştiriyor.

Voscreen, 2014 yılında girişimci Deniz Dündar tarafından hayata geçirildi.

Dil eğitimini farklı bir boyuta taşıyan uygulama, 2016 yılında UPENN Wharton Business School tarafından düzenlenen Reimagine Education’da Bronz ödüle layık görüldü. eğlenceli bir şekilde eğitim vermek.

Voscreen nasıl kullanılır?

Voscreen, kullanımı oldukça kolay bir platformdur. İngilizce öğrenmek isteyen kullanıcılar önce İngilizce altyazılı kısa videolar izliyor. Daha sonra resimdeki cümleler ve kelimelerle ilgili testler çözerler. Quizler kullanıcının dil seviyesine göre hazırlanır.

Kullanıcılar öğrendikleri kelimeleri listeleyebilir ve ilerlemelerini takip edebilir. Ayrıca kendi sınavlarını oluşturabilir ve başkalarıyla paylaşabilirler.

Voscreen’e mobil uygulama marketlerinden veya web sitesinden ücretsiz olarak erişilebilir.

Aşağıdaki linklerden Voscreen’e ulaşabilirsiniz;

VOSCREEN UYGULAMA MAĞAZASI

VOSCREEN GOOGLE PLAY MAĞAZASI

VOSCREEN WEB

hanonu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu