Haber

CHP 2. tur için düğmeye bastı! Seçim kampanyası İmamoğlu ve Kaftancıoğlu’na emanet

14 Mayıs’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kaldı. İkinci tur oylama 28 Mayıs’ta yapılacak. Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarışacağı ikinci tur oylama öncesi Ankara’da sıcak saatler yaşanıyor.

KAMPANYA İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU’YA KAYDOLACAK

Sahne arkası ile karşılaştırıldığında, bu tür kampanyalar, oy güvenlik ve teslimat, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na emanet edilecek. Yerel seçimlerde başarı getiren İstanbul modeli tüm Türkiye’de uygulanacak.

“İKİNCİ TURA İLİŞKİN CHP DEĞERLENDİRMELERİ”

Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezinde yaşanan yoğunlukla ilgili son dakika haberlerini aktaran Halk TV muhabiri Şeyma Paşayiğit, “CHP’deki sessizlik yerini hareketliliğe bıraktı. CHP’de ikinci tura ilişkin değerlendirmeler var. Kesin olmayan sonuçlara göre CHP 169 milletvekilini meclise taşıdı.Listelerde diğer partilerin de temsilcisi var.

SİNAN OĞAN İLE İLETİŞİMDE OLAN PERSONEL

İlgi konularından biri de Sinan Ogan’dır. Buradaki görevliler Sinan Oğan ile görüştüklerini söylüyorlar. Diplomasinin işe yaradığını söylüyorlar. Ertesi gün veya saatlerde bir toplantı olabilir.

“YENİ SEÇİM KAMPANYALARI BAŞLAYACAK”

Kemal Kılıçdaroğlu karargahta. İmamoğlu da Ankara’ya geldi. Manur Yavaş’ın da gelmesi bekleniyor. İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu görüşme halinde. Terör ve mülteci söylemleri daha netleşecek, şunu söyleyebiliriz. Yeni seçim kampanyaları başlatılacak. Sandığa gitmeyen seçmenler için mahalle ziyareti yapılacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu