Teknoloji

Bulut, Windows’un geleceğidir: Windows 12 için yeni Bulut PC sızıntısı

Microsoft’un Windows’un geleceğini nasıl şekillendirdiğiyle ilgili haberler, tartışmalar ve söylentiler geçen ay arttı. Söylentilere göre teknoloji devi, Next Valley (veya Windows 12) ile yeni bir “CorePC” modüler yaklaşımı, Windows 10X amaçlarını yeniden canlandırmaya başlayabilir.Daha erken Next Valley’e ait sızdırılmış prototip kullanıcı arabirimiBu açıdan mantıklı görünüyordu.

Geçtiğimiz günlerde üst düzey bir yönetici bulut ve yapay zekanın yeni nesil sistemlerde nasıl büyük rol oynayacağından bahsetmişti. Görünüşe göre şirket, Ayarlar uygulamasına yavaş yavaş Bulut PC seçeneklerini ekliyor. Ayrıca, en son Canary Insider yapı 25330’da artık daha fazla değişiklik var.

Çoklu Bulut PC olanakları

Windows özelliklerini inceleyen Twitter kullanıcısı Albacore Cloud PC seçeneğinin, kullanıcıların birden fazla Cloud PC sağlayıcısına bağlanmasına izin vereceğini belirtir. Ancak bunun için kayıtlı bir Cloud PC uzak sistemi gerekecektir.

Bu ayarlar şu anda gizli olsa da ViVeTool Kimlikleri (34508225, 40459297, 42354458, 42453017) kullanılarak etkinleştirilebilirler. Ancak, bu tür üçüncü taraf modifikasyonlarında her zaman olduğu gibi, bu özellikler artık eksik olduğundan ve kararsız olabileceğinden, bu sürecin risklerini akılda tutmakta fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu