Teknoloji

Square Enix, Xbox Konsollarını Destekleme Sözü Verdi

 
Final Fantasy, Deus Ex ve daha fazlasıyla gündeme gelen Square Enix yeni açıklamalarda bulundu. Bu kapsamda şirketin CEO’su Takashi Kiryu, Final Fantasy 14’ün Xbox platformuna geleceğini açıklarken, ileriye dönük daha fazla takviye de veriyor. FF 14’ün Xbox Serisine gelişi, Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer ve oyunun üreticisi ve yönetmeni Naoki Yoshida tarafından duyuruldu.
 
Ekipler çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
Bu katılım ve güçlendirme ile ilgili iki taraf çeşitli açıklamalarda bulunurken, Square Enix, Xbox platformları için daha fazla takviye verdi. Las Vegas’taki etkinliğin ardından bir Tweet gönderisinde Spencer, “[Yoshida] ve Kiryu-san ile Xbox’ta Final Fantasy XIV’ün gelişini duyurmak için sahnede olmaktan gerçekten keyif aldım. Xbox topluluğunun Warriors of Light’a katılımı için. Çok heyecanlıyız ve gelecekteki oyunlarda Square Enix ile yakın işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”
 
Bazı açıklamalarla devam eden etkinlikte Yoshida’nın sözleri öne çıktı: “Yaptığımız bu işbirliğinden son derece memnunuz. Gelecekte Xbox ile çalışmakta kararlıyız.”
 
Bu açıklamalardan her iki şirketin iş birliği içinde olduğunu anlıyoruz ve gelecekte de birbirlerini güçlendirmeye devam edeceklerini söyleyebiliriz.

dortyolhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu