Yaşam

Hayal Köseoğlu yeme bozukluklarını anlattı

Mucize Doktor dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve daha sonra Tutuklu dizisindeki Sasha rolüyle adından söz ettiren Hayal Köseoğlu, üzerine giydiği elbiseyle verdiği pozları paylaşarak rahatsızlığını anlattı. sosyal medya hesabına “Yeme bozuklukları havalı değil” yazdı.

ONUN TASARLADIĞI GİYSİYİ GİYİN

Kendi tasarladığı kıyafetle bir etkinliğe katıldığını söyleyen Hayal Köseoğlu, Instagram paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Dün ilk kez geceye, amacım dışında kendimden bahsetme isteği ve coşkusuyla katıldım. ilk kez kendi yarattığım, boyadığım ve yarattığım bir şeyle çok güzel görünüyor.Evet belki de en tarz,en şık değildim ama kendimi çok yetkin hissettim.Yorum yapabilmek değerli ama kendine hata yapma özgürlüğü tanımak, en iyisi olmak, konuşma tekniği oturuncaya hatta mükemmel olana kadar başarısız olamamak da çok değerli. hata yapma endişesinden kendini kurtarabiliyor. üzerimde ‘yeme bozuklukları havalı değildir’ yazan akrilik boya (yeme bozuklukları havalı değildir) Çünkü ne kadar inkar etsek de ‘Bugün hiçbir şey yemedim’ demenin sapkın karizması olduğu bir dünyada yaşıyoruz. BT.

“DİMORFİK BOZUKLUK VE BLUMİYLE MÜCADELE ETTİK”

Uzun süredir beden dismorfik bozukluğu ve kısa süreli blumia ile mücadele eden biri olarak bunu üzerimde taşımak benim için değerliydi ve taşıdım. Geceye uyması için üzerine bir tutam payet ve simli biye ekledim. Ve ne olursa olsun kendimi çok iyi hissettim. Dün gece şekilci, huysuz, kibar, yakışıksız olmak yerine yaratıcılığı, cesareti ve özgürlüğü hissettim. Bu küçük Dreamer için bir teşekkür yazısı. Hep zirveye çıktın, hep devam et. yol budur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu